Zespół zarządzający

  Udi Peless, współzałożyciel, dyrektor finansowy i wiceprezes ds. marketingu

  Współzałożyciel i dyrektor finansowy firmy Friendly Robotics, Udi ma olbrzymie doświadczenie w inżynierii, technologii i marketing. Poprzednio dyrektor finansowy firmy Biosense, osoba odpowiedzialna za uruchomienie firmy Johnson & Johnson wymagające najnowocześniejszych technologii i założyciel firmy z oprogramowaniem w branży planowania tras lotniczych, Udi rozpoczął swoją karierę jako inżynier, a później kierownik ds. marketingu w firmie Elbit, głównym dostawcy wyposażenia wojskowego.

  Udi posiada tytuł licencjata z wyróżnieniem w inżynierii komputerowej w Instytucie Technologii Technion w Hajfie w Izraelu.

  „Roboty domowe, w różnorodnych zastosowaniach, są nieuchronne i wkrótce staną się codziennością w każdym domu podobnie jak mikrofalówka. Kiedy do tego dojdzie, firma Robomow ma wielkie szanse, aby znaleźć się w branżowej czołówce”.

  Shai Abramson, współzałożyciel i dyrektor ds. technicznych

  Shai współzałożyciel firmy Friendly Robotics w 1995 roku. Poprzednio kierownik zespołu i kierownik projektu w jednostce ds. technologii sił obronnych Izraela, Shai jest laureatem Izraelskiej nagrody bezpieczeństwa.

  Shai jest absolwentem elitarnego programu szkoleniowego „Talpiyot”. Posiada tytuł licencjata z wyróżnieniem w fizyce i matematyce hebrajskiego uniwersytetu w Jeruzalem i magistra inżyniera z wyróżnieniem w inżynierii elektronicznej uniwersytetu w Tel-Avivie.

  „Wierzę, że podróż jest również ważna jak sam jej cel. Zgodnie z tym zasoby ludzkie to najważniejsze aktywa każdej organizacji i ostatecznie tajemniczy składnik sukcesu firmy Robomow”.

  Noa Chen, wiceprezes ds. finansów, zasobów ludzkich i technologii informacji

  ‎Dysponując doświadczeniem w finansach, zasobach ludzkich i technologii informacji, Noa dołączyła do firmy Friendly Robotics w 2011 roku. Poprzednio starszy kierownik ds. ubezpieczeń w PricewaterhouseCoopers w Izraelu przez ponad dekad, Noa posiada szerokie i dogłębne zrozumienie działania firm wykorzystujących najnowsze technologie i w branży przemysłowej, wielonarodowych korporacji i firm zarejestrowanych w Komisji papierów wartościowych i giełd (SEC).

  Noa posiada tytuł licencjata z wyróżnieniem w księgowości i administracji biznesowej studiów akademickich w Kolegium zarządzania. Jest również biegłym księgowym w Izraelu.

  „Niekonwencjonalne myślenie i danie pracownikom swobody poprawy procesów i zwiększenia wydajności to klucz do osiągnięcia przez firmę sukcesu”.

  Gerome de Schutter, wiceprezes ds. sprzedaży

  Wiceprezes ds. sprzedaży firmy Friendly Robotics od 2012 roku, kierownik firmy Friendly Robotics BV w Holandii od czasu jej założenia w 2007 roku i dystrybutor firmy Robomow od 2001 roku, Gerome jest ekspertem ds. kosiarek Robotic. Poprzednio Gerome był współzałożycielem i dyrektorem finansowym MDS BV, Andelst i współzałożycielem i dyrektorem finansowym firmy Garden Motors NV, Desim NV i MDS Parts.

  Gerome jest absolwentem Dendermonde Business i płynnie posługuje się językiem niderlandzkim, francuskim, niemieckim, angielskim i włoskim.

  „Firmy, jak ludzie, muszą iść naprzód. Tylko będąc w ruchu możemy zauważyć, jak rozwija się krajobraz”.

  Dedy Gur, satysfakcja klienta

  Dedy wnosi do firmy 20 lat doświadczenia w zarządzaniu i inżynierii produktu. Obecnie odpowiedzialny za testowanie i emisję nowych produktów, wsparcie posprzedażowe i zarządzanie produktem, rozpoczął swą karierę w firmie Friendly Robotics w grudniu 1999 roku jako dyrektor ds. obsługi klienta i zapewnienia jakości. Poprzednio Dedy był kierownikiem ds. inżynierii procesowej i zapewnienia jakości w firmie Motorola South Israel Ltd.

  Dedy posiada tytuł licencjata w inżynierii mechanicznej i tytuł MBA uniwersytetu Ben-Gurion.

  „Bliska współpraca i słuchanie naszych klientów to istotny czynnik ciągłego zapewniania wysokiej jakości produktów, które mają przekraczać oczekiwania”.

  Ofer Laufer, dyrektor ds. operacyjnych i OEM G.M

  Ofer wnosi do firmy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu na wysokim szczeblu w szerokim zakresie globalnych operacji przy wysokim wzroście firmy. Poprzednio wiceprezes operacyjny w firmie Powerpaper, odpowiedzialny za rozwój unikalnej platformy rynków kosmetyków i farmaceutycznych, dyrektor operacyjny w firmie Alvarion (Nasdaq: ALVR), głównej światowej firmy sieci bezprzewodowych, kierownik fabryki w firmie A.M.S. Electronics, kluczowej firmy w przemyśle elektronicznym i vice kierownik ds. produkcji w firmie Lucent Technologies (NYSE:LU), Ofer posiada szerokie doświadczenie w rozwijających się firmach, które mówi samo za siebie.

  Ofer posiada tytuł magistra inżyniera w inżynierii elektrycznej i MBA hebrajskiego uniwersytetu w Jeruzalem.

  „Podczas gdy jesteśmy zafascynowani nowymi technologiami, procesami i nowymi modelami biznesu, to ludzkie wartości takie jak integralność, współczucie czy empatia powinny być wiodącym światłem dla wszystkiego, co robimy”.