About Us

  Kim jesteśmy

  Wszystkie produkty Robomow są projektowane oraz produkowane w prywatnej firmie Friendly Robotics, założonej w roku 1995 przez dwóch partnerów w biznesie: pana Udi Pelessa oraz pana Shai Abramsonona. Firma ta zaprojektowała oraz uprzemysłowiła kilkanaście modeli samobieżnych kosiarek, ale także zajmowała się innymi sprzętami gospodarstwa domowego, takimi jak samobieżne odkurzacze. Składająca się z kilkunastu różnych modeli seria Robomow to ekonomiczne rozwiązanie dla prawie każdego przydomowego ogródka.

  Produkty Robomow sprzedawane są na większości rynków światowych, m.in. w Europie, USA, Kanadzie, Republice Afryki Południowej, Australii oraz Nowej Zelandii.

  Wizja

  Gdy stworzyliśmy naszą pierwszą samobieżną kosiarkę w 1995 roku, efekt naszej pracy mogliśmy zawrzeć w 4 słowach: „Nie Ty kosisz - ona”.

  Wyzwanie nie było takie łatwe: zaprojektować solidny, tanie, inteligentne i mobilne urządzenie samobieżne, które uwoli ludzi od powtarzalnych i marnujących ich czas i energię obowiązków. Oznaczało to, że musieliśmy połączyć najmocniejsze materiały z najwydajniejszym oprogramowaniem.

  W 1997 roku z powodzeniem wypuściliśmy na rynek Robomow Classic, co nadało pielęgnacji trawnika nowego wymiaru. Nasza misja pozostała niezmieniona.

  Nadal jest nią tworzenie i ulepszanie standardowych kosiarek. Szczycimy się tym, iż nasze kosiarki zbudowane są z najwytrzymalszych materiałów i tną trawę jeszcze dokładniej niż inne – również dzięki funkcji perfekcyjnego podkaszania krawędzi. Oddajemy także w Twoje ręce profesjonalny oraz uczynny zespół obsługi klienta. Tak wiele, a tak mało czasu przy koszeniu.

  Nasz plan na przyszłość do całkowite oddanie się pracy nad samobieżnymi kosiarkami. Chcemy skupić się na Robomow.