FAQs

  כללי

  איך אדע איזה דגם מתאים לצרכים שלי?

  אם אתם יודעים מה גודל המדשאה שלכם, עברו לדף הקטגוריות ובחרו מודל שמתאים לצרכים שלכם. אם אינכם יודעים מה גודל המדשאה שלכם, השתמשו בכלי רובומפ (Robomap) כדי לאמוד את הגודל.

  האם ניתן להשתמש ברובומו שלי בעזרת אפליקציית רובומו לניידים?

  עברו לדף האפליקציה של רובומו לבדיקת תאימות.

  מה מייחד את רובומו לעומת מכסחות רובוטיות אחרות?

  • רובומו חזקה יותר מרוב המכסחות הרובוטיות האחרות*
  o רובומו בעלת עיצוב עמיד ומצוידת בלהבי פלדה עמידים במיוחד, כך שהיא יכולה להתמודד עם כל משטח באשר הוא.
  • רובומו מהירה יותר מרוב המכסחות הרובוטיות האחרות* o עם רוחב כיסוח של 28 או 56 אינטש, בהתאם לדגם, רובומו עושה את העבודה מהר יותר מהמתחרות שלה.
  • רובומו מכסחת את כל המדשאה, כולל השוליים: o רובומו היא המכסחת הרובוטית היחידה שמכסחת גם את שולי המדשאה, עם 'מצב שוליים' בלעדי שמאפשר ללהב לכסח מעבר לגלגלים בזמן שהמכסחת נוסעת על שולי המדשאה, לטיפול מקיף במדשאה שלא תקבלו משום מכסחת רובוטית אחרת.
  *המיועדות למדשאות בסדר גודל דומה

  האם רובומו רועשת?


  רמת הרעש של רובומו תלויה בדגם.
  רובומו RC/TC/MC – רמת רעש של 68dB.
  רובומו RS/TS/MS – רמת רעש של 74dB.

  כיסוח

  האם רובומו אוספת את הגזם?

  לא. רובומו לא אוספת גזם. במקום זאת, היא משתמשת בשיטה שנקראת 'חיפוי'. היא גורסת את הגזם לחתיכות זעירות ביותר שנושרות באופן טבעי בחזרה לקרקע ומחזירות אליה את חומרי ההזנה.

  מה עם עצים, פרחים, אגמים, בריכות או עצמים אחרים שנמצאים במדשאה?

  רובומו מסוגלת להתמודד עם כל עצם באשר הוא שנמצא במדשאה, באמצעות שינוי כיוון או באמצעות סימון 'איים היקפיים'* *יש ליצור איים היקפיים במסגרת תהליך ההתקנה הראשונית כדי להגן על ערוגות פרחים ועל מכשולים רכים אחרים במדשאה. עצים ועצמים קשיחים אחרים לא זקוקים לאיים היקפיים.

  האם רובומו בטוחה עבור ילדים ובעלי חיים?

  רובומו מכילה מספר מנגנוני בטיחות שהופכים אותה למוצר בטיחותי במיוחד. רובומו גם עומדת לחלוטין בכל תקני הבטיחות למכסחות דשא רובוטיות.

  מה עם השוליים?

  יש לרובומו 'מצב שוליים' ייחודי. זוהי המכסחת היחידה המסוגלת לכסח גם מעבר לגלגלים שלה, והיא תוכננה כך שהיא נוסעת ממש על שולי המדשאה שלכם ומכסחת את כל היקף השוליים של המדשאה לכיסוח מצוין של כל שטח המדשאה.

  כמה זמן ייקח לרובומו לכסח את המדשאה שלי?

  רובומו מכסחת את הדשא לאט יותר ממכסחת שמופעלת על-ידי אדם. עם זאת, אתם יכולים לתכנן את רובומו כך שהיא תטפל במדשאה שלכם בכל שעה שנוחה לכם, והיא תתחזק את המדשאה שלכם לאורך כל השנה. לכיסוח רובוטי עם נוחות מקסימלית, תוכלו אף לתכנן את רובומו כך שהיא תעבוד בלילה!

  האם רובומו מתאימה למדשאה שלי?

  רובומו מתאימה לכל המדשאות, בכל צורה או גודל, שאותן ניתן לכסח באמצעות מכסחת המופעלת על-ידי אדם, בין שהמפעיל יושב על המכסחת או צועד מאחוריה.

  האם מישהו יוכל לגנוב את הרובומו שלי?

  רובומו מצוידת במערכת משוכללת למניעת גניבות שמשמיעה אזעקה ברגע שמוציאים את הרובומו מהבסיס שלה בלי להזין את הקוד.

  מה העלות השנתית של הפעלת רובומו?

  העלות השנתית של הפעלת רובומו תלויה בדגם. העלות של הפעלת דגמי RC/TC/MC נמצאת בטווח בין 11.3 ל-18.3 יורו לשנה, כאשר תחזוקה ואחסון של רובומו עולים מ-26.7 עד 51.80 יורו.

  מה כוללת האחריות המצורפת למכשיר?

  כל דגמי רובומו מגיעים עם אחריות לשנתיים לכל החלקים, למעט הסוללה, עליה ניתנת אחריות לשנה אחת.

  אילו חלקים אצטרך להחליף במהלך השנים?

  לרובומו שני חלקים שדורשים החלפה: • הלהבים – מומלץ להחליפם בכל עונה
  • הסוללה – תוחלת החיים שלה היא 2-4 שנים, תלוי בשימוש

  איך לנקות את הרובומו שלי?

  הדרך הטובה ביותר לנקות את רובומו היא לגרד את תחתית המכסחת בעזרת כלי בעל קצה חד, ולאחר מכן לנגב את המשטחים החיצוניים במטלית לחה או רטובה. אל תשתמשו אף פעם בצינור מים או בנוזל ניקוי כלשהו לניקוי תחתית המכסחת.

  איך לאחסן את הרובומו שלי במהלך החורף?

  1. נקו את הרובומו שלכם לפני שתאחסנו אותה לחורף.
  2 .במהלך החורף, הקפידו על כך שהרובומו שלכם תישאר טעונה באופן קבוע, כדי למנוע נזק לסוללות (עיינו במדור "תחזוקה ואחסון" במדריך למשתמש).
  3. אחסנו את המכסחת באזור יבש, רצוי בטמפרטורת החדר.

  התקנה

  איך להתקין את מכסחת הרובומו שלי?

  מכסחות הדשא רובומו קלות לשימוש. כל מה שנדרש היא התקנה חד-פעמית, פשוט בחרו מיקום לתחנת הבסיס והתקינו חוט היקפי סביב המדשאה שלכם. זה הכול. המכסחת מוכנה לפעולה!

  האם יש הדרכה לתהליך ההתקנה?

  כן. כל מכסחת רובומו מגיעה עם מדריך להתחלה מהירה ועם תקליטור DVD שמסבירים איך בדיוק מבצעים התקנה ראשונית של הרובומו שלכם.

  אם אני לא רוצה להתקין את רובומו בעצמי, האם ניתן לקבל עזרה בהתקנה?

  כן. אמנם רובומו בנויה כך שהיא קלה ופשוטה לשימוש, אך אם תעדיפו שלא לבצע את ההתקנה בעצמכם, סוכן רובומו ישמח לעשות זאת עבורכם תמורת תשלום סביר.