ההיסטוריה של פרנדלי רובוטיקס

  אודותינו

  כל מוצרי רובומו פותחו ויוצרו ע"י חברת  פרנדלי רובוטיקס. חברה פרטית זו הוקמה בשנת 1995 על ידי מר אודי פלס ומר שי אברמזון, שעדיין מכהנים כמנהלי העסק. פרנדלי רובוטיקס מתמחה בבנייה ובייצור מכשירים רובוטיים ביתיים, ההופכים את המטלות היום-יומיות לקלות ופשוטות.

  מיום הקמתה, התרכזה פרנדלי רובוטיקס במכסחות דשא רובוטיות, ממותגות רובומו, המציעות פתרונות כיסוח דשא חסכוניים המתאימים כמעט לכל גינה ביתית.

  ההתמקדות ברובומו הופכת את פרנדלי רובוטיקס ליצרנית המכסחות הרובוטיות המנוסה ביותר בעולם. הטכנולוגיה של רובומו היא המתקדמת ביותר בשוק המכסחות הרובוטיות, ומציעה מספר יתרונות ייחודיים שאינם נמצאים במוצרים מתחרים. רובומו כוללת תכונות כדוגמת מיחזור דשא (מלצ'ינג), כיסוח מחוץ לטווח הגלגלים תוך כיסוי שולי המדשאה ואפשרות  לכיסוח ידני במעברים קטנים במיוחד. בנוסף, רובומו נמצא על המדשאה זמן קצר בהרבה ביחס למכסחות רובוטיות אחרות. הטכנולוגיה הייחודית והיתרונות שלה רשומים כפטנטים של החברה כבר שנים רבות.

  מגוון מוצרי רובומו כולל מספר דגמי מכסחות דשא אוטומטיות הנמכרות ברחבי העולם, לרבות אירופה, קנדה, דרום אפריקה, אוסטרליה וארה"ב.

  הקו החם של רובומו

  פרנדלי רובוטיקס מבינה כי מכסחות הדשא הרובוטיות דורשות יותר תמיכה ממוצרי צריכה פשוטים יותר, ולכן היא יצרה מערכת תמיכה ייחודית: הקו החם של רובומו.

  בכל שוק הוקם מרכז תמיכה מרכזי וייעודי של רובומו, כך שלקוחות הקיימים ולקוחות פוטנציאליים יוכלו לקבל סיוע טלפוני מיידי באמצעות שימוש במספר הטלפון הישיר. במידת הצורך, ייהנו הלקוחות משירות התיקונים של רובומו.

  1-800-300-360

  חזון

  מתוך התמקדות במכסחות הדשא הרובוטיות של רובומו, הפכה פרנדלי רובוטיקס למפתחת מכסחות הדשא הרובוטיות הידועה ביותר בעולם.

  במהלך 50 השנים האחרונות הפך חלק גדול מן המטלות הביתיות השגרתיות לאוטומטי. בימים אלו ניתן למצוא מכונות כביסה, מייבשי כביסה ומדיחי כלים כמעט בכל בית בעולם המערבי. הצעד הבא בהתפתחות הטבעית הוא אוטומטיזציה של המשימות הדורשות תנועה בחלל הבית או הגינה, כדוגמת ניקוי הבית וכיסוח הדשא. לצורך זה מתפתחת קטגוריה חדשה של מוצרים רובוטיים – מכשירים שביכולתם לנוע על מנת לבצע את משימתם, ולהימנע מהתנגשות בחפצים, חיות מחמד ואנשים העומדים בדרכם. קטגוריית מכשירים זו נקראת "רובוטיקה ביתית", וניתן לצפות כי בשנים הקרובות הם יהפכו לנפוצים בבתינו בדיוק כמו מכונות הכביסה כיום.

  בעלות

  רובומו היא חברה פרטית, שמרבית מניותיה מוחזקות בידי מייסדי החברה.

  מוצרים ירוקים

  רובומו ירוק כמו הדשא שהוא מכסח.

  רובומו לא רק חוסך בזמן, אלא גם בחשמל, והוא בעלת השפעה שלילית קטנה מאוד על הסביבה. בעזרת הטכנולוגיה החכמה וטכניקות מיחזור הדשא החדשניות צורכות מכסחות הדשא הרובוטיות הללו פחות אנרגיה, פולטות פחות זיהום אוויר ומשפיעות פחות על העולם שסביבנו.

  כשרובומו מכסח את הדשא, הוא חותך את הדשא לחתיכות קטנות ומפזר אותן על האדמה. חתיכות אלו מתפרקות במהירות ומחזירות לקרקע דשנים אורגניים ומים. כתוצאה מכך, הדשא הופך בריא יותר ונראה טוב יותר, ונמנע הצורך באיסוף ןפינוי הכסחת.

  מבחר דגמי רובומו יאפשר לך למצוא את מכסחת הדשא המתאימה ביותר עבורך ועבור הדשא שלך.

  www.robomow.com/he-Isreal/products-israel