Tým výkonných ředitelů

  Udi Peless,spoluzakladatel, CEO a viceprezidentmarketingu

  Udi, spoluzakladatel a výkonný ředitel společnosti Friendly Robotics,má silné zázemí v oborech inženýrství, technologie a marketingu.Tento bývalýCEOu firmy Biosense, začínajícífirmyv oblasti špičkových technologií, kterou v rámci akvizice získala společnost Johnson & Johnson, a zakladateljedné softwarové společnosti podnikající v oboru plánování leteckých misí, začínal svou kariéru jako konstruktér a později byl vedoucímmarketingu u společnosti Elbit, předního dodavatele vojenské techniky.

  Udije držitelem titulu bakaláře věd (B.Sc)v oboru počítačového inženýrstvíz Technologického institutuTechnion v izraelské Haifě, s vyznamenáním.

  "Domácnostní roboti využívaní v širokém spektru aplikací se dostávají do popředí a brzy budou v každé domácnosti stejně běžní jako mikrovlnná trouba. Až se tak stane, bude mít Robomow dokonalou pozici k tomu, aby se stal přední značkou."

  Shai Abramson, spoluzakladatel a CTO

  Shai je jedním ze spoluzakladatelů společnosti Friendly Robotics, založené roku 1995. Shai, který dříve pracoval jako vedoucí týmu a projektový manažer v technologické jednotce izraelských ozbrojených sil, je nositelem Ceny za bezpečí Izraele.

  Shaije absolventem elitního výcvikového programu “Talpiyot”. Je držitelem bakalářského titulu (B.Sc) v oboru Fyzika a matematikaz Hebrejské univerzity v Jeruzalémě, s vyznamenáním, a magisterského titulu (M.Sc.)v oboru elektronického inženýrství z Telavivské Univerzity, s vyznamenáním.

  "Věřím, že cesta je stejně důležitá, jako její cíl.Proto také platí, že personální zdroje představují v jakékoli organizaci její nejhodnotnější kapitál, a v konečném důsledku budou onou tajnou ingrediencí stojící v pozadí úspěchu Robomow."

  Noa Chen, viceprezidentkapro finance, personální oddělení a informační technologie

  Noa, mající kombinovanou odbornost v oboru financí, personalistiky a informačních technologií, do společnosti Friendly Robotics nastoupila v roce 2011.Předtím byla celou dekádu vrchní vedoucí zajišťování jakosti uPricewaterhouseCoopers Israel, a proto se vyznačuje obsáhlým a důkladným chápáním špičkových technologických a průmyslových společností, mezinárodních korporací a společností registrovaných u Komise pro burzy cenných papírů (SEC).

  Noaje držitelkou bakalářského titulu(B.A.)v oboru účetnictví a řízení podniku z akademických studií na Vysoké škole podnikání (College of Management), s vyznamenáním.Dále jecertifikovanou veřejnou účetní ve státě Izrael.

  "Myslet nekonvenčně a poskytnout zaměstnancům svoboduzlepšovat procesyazvyšovat jejich efektivituje životně důležitou podmínkou schopnosti společnosti dosahovat úspěchu."

  Gerome de Schutter, viceprezident prodeje

  Gerome, viceprezident prodeje u Friendly Robotics od roku 2012, vedoucí společnosti Friendly Robotics BV v Holandsku od založení společnosti roku 2007, a distributor společnosti Robomowod roku 2001, je odborníkem na robotické sekačky trávníků. Dříve byl Gerome spoluzakladatelem a CEO u MDS BV, Andelst a spoluzakladatelem aCEO u Garden Motors NV, Desim NV a MDS Parts.

  Geromeje absolventem Dendermonde Business School a hovoří plynně holandsky, francouzsky, německy, anglicky a italsky.

  "Stejně jako jednotlivci, i společnosti musí neustále postupovat vpřed. Pouze za pohybu vidíme krajinu ve vývoji."

  Dedy Gur, z oddělení Spokojenosti zákazníků

  Dedy s sebou přináší 20 let zkušeností v oblasti řízení produktů a inženýrství. Zodpovídá za testování a uvádění nových výrobků, poprodejní podporu a řízení produktů, a původně nastoupil do Friendly Robotics v prosinci 1999 jako ředitel Oddělení zákaznické podpory a zajišťování kvality. Předtím bylDedy vedoucím procesního inženýrství a zajišťování kvality u společnosti Motorola South Israel Ltd.

  Dedyje bakalářem věd (B.Sc.)v oboru strojírenství a mátitul MBA z Univerzity Ben Guriona.

  "Těsně spolupracovat s našimi zákazníky a naslouchat jim je životně důležité proto, abychom nadále dodávali vysoce kvalitní produktynavržené tak, že překonají očekávání."

  Ofer Laufer, vrchní výkonný ředitel a generální ředitel pro OEM

  Ofer s sebou přináší svých více než 20 let zkušeností vysoce postaveného vedoucího pracovníka v široké škále globálních operací ve společnostech s vysokým faktorem růstu. Dříve byl viceprezidentem provozu u Powerpaper, vznikající společnosti vyvíjející unikátní platformupro trhy s kosmetikou a farmaceutickým zbožím, provozním ředitelem u Alvarion (Nasdaq: ALVR), přední globální společnosti pro bezdrátové sítě,vedoucím závodu u A.M.S. Electronics, dodavatele hotových řešení pro elektronický průmysl, a zástupcem vedoucího výroby u Lucent Technologies (NYSE:LU). Oferovy rozsáhlé zkušenosti v rostoucích firmách mluví samy za sebe.

  Oferje držitelem prvního diplomu v elektroinženýrství amá titul MBA z Hebrejské univerzity v Jeruzalémě.

  “Ačkoli nás fascinují nové technologie, procesy a nové modely podnikání, majákem všemu, co děláme, by měly být lidské hodnoty – jako napříkladpoctivost, účastenství a soucit.”