SEČENÍ

  Sbírá Robomow posečenou trávu?

  Ne. Robomow posečenou trávu nesbírá. Namísto toho používá metodu navanou 'mulčování'. Mulčování spočívá v nasekání posečené trávy na velmi malé jemné kousky, které napadají zpět do půdy a vracejí do ní živiny.

  A co stromy, květiny, rybníčky, bazénynebo jiné objekty na trávníku?

  Sekačka Robomow je kompletně vybavena tak, aby se uměla vypořádat s jakýmikoli a všemi objekty nacházejícími se na trávníku, a to buďto prostou změnou směru, nebo poznamenáním místa na 'Obvodových ostrůvcích.'* *Pro ochranu záhonů a jiných měkkých překážek v trávníku je třebazanést do výchozího nastaveníobvodové ostrůvky. Stromy a jiné pevné překážkyObvodové ostrůvkynepotřebují.

  sekačka Robomow bezpečná pro děti a domácí zvířata?

  Sekačka Robomow je dodávána s několika bezpečnostními prvky, které z ní dělají výjimečně bezpečnýprodukt. Robomow navíc plně vyhovuje všem bezpečnostním normám stanoveným pro robotické sekačky trávníků.

  A co zastřihávání okrajů?

  Robomow má unikátní'Okrajový režim'.Robomow, jediná sekačka, která seče i v oblasti za svými koly, je navržen tak, aby mohl projíždět těsně kolem okraje Vašeho trávníku a dátcelému Vašemu trávníku dokonalý vzhled kolem dokola.

  Jak dlouho potrvá, než Robomow poseče můj trávník?

  Robomow seče trávu pomaleji, než jak ji seče člověk.AvšakRobomow můžete nastavit tak, aby Váš trávník udržoval kdykoli, kdy Vám to bude vyhovovat,aúdržba Vašeho trávníku tak zůstane zajištěna po celý rok. Chcete-li zažít to nejlepší, co v oblasti pohodlného sečení najdete, můžete Robomow dokonce nastavit tak, aby pracoval v noci!

  JeRobomow vhodný promůjtrávník?

  Robomow je vhodný pro trávníky jakéhokoli tvaru a velikosti, které lze posíci sekačkou vedenou ručně nebo takovou, na které se sedí.

  Je možné, aby mi někdo můj Robomow ukradl?

  Robomow je vybaven nejmodernějším protikrádežovýmsystémem, který v případě, že bude Robomow vytažen ze své základny bez zadání kódu, rozezvučí alarm.

  Jaké jsou roční náklady na provoz sekačkyRobomow?

  Náklady na provoz Robomow závisejí na modelu. Náklady na provoz modelů RC/TC/MC se pohybují od 11,3EUR do 18,3 EURročně,aod26,7EURdo 51,80EURza RobÚDRŽBUaSKLADOVÁNÍ

  S jakým typem záruky je sekačka dodávána?

  Všechny modely sekaček Robomowjsou dodávány s dvouletou zárukou na všechny součástivyjma baterie, na kterou je záruka jeden rok.

  Které součásti budu muset v průběhu let vyměňovat?

  Robomow má dvě součásti, které potřebují vyměňovat: • Čepele – doporučujeme vyměňovat je každou sezónu
  Baterie – má očekávanou životnost2-4roky, která však závisí i na intenzitě používání

  Jak bych měl svůj Robomow čistit?

  Nejlepším způsobem, jak můžete Robomow čistit, je oškrábat spodek sekačky nějakým nástrojem s ostrou hranou a poté vlhkým nebo mokrým hadříkemotřít horní plochy.K čištění spodku sekačky NIKDY nepoužívejte vodní hadici ani jinou kapalinu.

  Jak bych měl svůj Robomow skladovat v zimě?

  1. svůj Robomowuskladníte na zimu, vyčistěte jej.
  2. V zimním období nechejte svůj Robomow nepřetržitě nabíjet, abyse Vám nepoškodily baterie (viz část 'Údržba a skladování' v Uživatelské příručce).
  3. Sekačku skladujte v suchých prostorách, a to nejlépe při pokojové teplotě.