Sekačka City 120 s nabíjecí stanicí

  Sekačka City 120 je doporučována pro trávníky s plochou do 1 500 m2.

  Stále ještě věnujete během víkendů většinu času sekání trávníku svou ruční sekačkou? Nastal čas tu starou věc vyhodit a jít s dobou! Robomow City 120 je špičková robotická sekačka, která je dostatečně silná, aby zvládla první sekání v sezóně, a to i ve vysoké trávě. Žádný úkol není pro sekačku Robomow příliš obtížný! Proč se trápit údržbou vašeho trávníku, když City 120 udělá všechnu práci za vás. Klidně se posaďte a relaxujte, protože sekačky Robomow sekají trávník za vás!

  Sekačka Robomow City 120 představuje špičku ve své kategorii – 53 cm široké žací ústrojí se 3 mulčovacími noži dodává do půdy důležité organické živiny díky technologii recyklace posekané trávy. Kromě toho se vyznačuje vynikající kvalitou střihu, kterou překonává všechny tradiční i další robotické sekačky na trhu.

  Tato sekačka je plně vybavena a obsahuje automatický systém sekání, nabíjecí stanici, baterie a drát pro ohraničení plochy sekání. Robomow je navíc jediná robotická sekačka, která dokáže posekat trávu i mimo půdorys svých kol. Tím je zajištěno dokonalé vysekání všech okrajů a vynikající kvalita hotové práce.

  Jediné, co musíte udělat, je nastavit dny a časy, kdy má sekačka City 120 pracovat. Robomow City 120 v nastavený čas automaticky vyjede z nabíjecí stanice, poseká trávník a po skončení práce se vrátí zpět. Po nabití baterií sekačka v nabíjecí stanici vyčká do zahájení další plánované operace. Je to tak jednoduché!

  V porovnání s ostatními konkurenčními robotickými sekačkami potřebuje City 120 pro srovnatelnou travnatou plochu pouze třetinu času. City 120 může pracovat až 3 hodiny. Výsledkem je skvěle posekaný trávník, který si můžete užívat déle. 

  Robomow City 110 a City 120 jsou nyní k dispozici v prodejnách Hornbach. Navštivte nejbližší prodejnu Hornbach již dnes!

  Rozlučte se s klasickou sekačkou – nechte Robomow pracovat za vás!

  Nejmodernější sekačka City 120 obsahuje plnou výbavu zahrnující:

  • Systém automatického sekání a nabíjecí stanici – City 120 v nastavený čas sama vyjede a po skončení sekání se automaticky vrátí do nabíjecí stanice.
  • Žací ústrojí s mulčovacími noži a šířkou záběru 53 cm – bezkonkurenční mulčování s technologií recyklace posekané trávy. Posekanou trávu není třeba sbírat.
  • Baterie s napětím 24 voltů.
  • Všechny potřebné doplňky pro uvedení do provozu.
  • Režim sekání podél okrajů – díky přesahu nože za půdorys kol dokáže Robomow důkladně vysekat všechny okraje.

  City 120 – Technické parametry:

  • Rozměry - 89 cm(d) x 66,5(š) cm x 31,5 cm(v).
  • Nabíjecí stanice součástí balení
  • Vhodná pro všechny typy trávy,
  • Odolná vůči všem povětrnostním vlivům,
  • Snadné první nastavení,

  Je sekačka City 120 tou, kterou hledáte? Navštivte nejbližší prodejnu Hornbach již dnes!

  Pokud parametry typu City 120 přesně neodpovídají vašim požadavkům, seznamte se s našimi dalšími modely: RM510, RL2000, RL555, RM200, RL855, City 110.

  Můžete také porovnat modely City 120 a City 110, abyste zjistili, který vám bude lépe vyhovovat!

  RM510 with Base Station

   

  RM510 with Base Station